Petek temizleme nasıl yapılır

20.11.2016     2660 Okunma
Petek temizleme nasıl yapılır Petekleriniz ısınmıyor mu, peteklerin üstü sıcak ama altını ısıtmıyor, peteklerin yarısı ısınmıyor, peteklerin altı ısınmıyor, peteklerde hava var, petekler hiç ısınmıyor, petekler ses yapıyor …

Kış ayları geldi kombi yakma zamanı artık ve tesisat, petek sorunları ortaya çıkmaya başladı. Sizde yukarıdaki sorunlardan birini yaşıyorsanız, peteklerinizin, tesisatın veya kombinizin bakıma ihtiyacı var demektir. Bu sorunlardan kurtulmak, doğal gaz tasarrufu ve enerji tasarrufu yapmak için özel kimyasal ve cihazlar ile peteklerinizi temizliyoruz. Profesyonel servis hizmetlerimiz ile tanışın ve işi uzmanına bırakın. Tesisatınızın güvenliği için bu uygulamaların yapılışı çok önemlidir. Yapılan yanlış işlemler sonucunda tesisatınız veya kombinizde meydana gelen arızalar size çok daha pahalıya mal olabilir. Bu gibi sorunları yaşamamak için garantili olarak yaptığımız petek temizleme işlemlerini öneriyoruz. Bizimle hemen irtibata geçerek (0 212) 876 0 888, uygun ve kampanyalı fiyatlar ile petek temizleme hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.

Online olarak da petek temizleme ücretlerini öğrenebilirsiniz. Online petek temizleme ücreti. İstanbul’da tüm ilçelere petek temizleme hizmeti sunmaktayız.

Petek temizliği nasıl yapılır,

Petek temizliği işlemi, özel makineler ile hiçbir peteğiniz sökülmeden petek ve tesisat borularının temizlenme işlemi yapılır. Petek temizliği kombi tesisatından başlar ve son nokta da yer alan peteğin tesisatına kadar arada yer alan tesisat boruları da dahil temizlik işlemi kimyasal temizlime ilaçları ile yapılır.

Petek temizleme işlemi sonucu peteklerinizin altı ısınmıyor ise, ısı geç yayılıyor gibi sorunlar artık petek temizliği sonucunda ortadan kalkacaktır. Bu da %10 ile %20 arasında ısının artması buda enerji tasarrufu sağlar.

Ev veya ofisinizde yer alan petek bilgilerinizi, sorunlarınız veya şikâyetlerinizi bize ileterek online olarak petek temizliği işlemi için fiyat tekliği alabilirsiniz.

Kaloriferler için petek temizliği nasıl yapılır, profesyonel petek temizliği işlemi, 0212 876 0 888.

Kombi bakım fiyatları

Kombi servis fiyatları, öncelikle kombi markasına göre farklılık gösterir. Kombi servis ücreti kombi modeline, servis sırasında yapılan yedek parça değişimine göre de değişebilir. Kombi bakımı ne kadar diye ortalama bir fiyat verecek olursak 50 TL ile 400 TL arasında bir fiyat olur. Online kombi servis ücretini öğrenebilirsiniz. En uygun kombi bakım fiyatı için teklif alın. Kombi bakımı, kombi servis ücreti ne kadar hemen öğrenin.
Petek temizleme işlemi & Petek temizleme fiyatı petek temizleme ücreti

Belirli kullanımdan sonra kalorifer tesisatınız içerisinde tortulanma meydana gelir. Bu süre kullandığınız şebeke suyunun kalitesine göre değişebilir. Zaman içerisinde kalorifer peteklerinin içinde duran su peteklere zarar verir. Sıcak suyun dolaşımını etkiler, ısı kaybına neden olur.

Petek temizleme fiyatı, daire de bulunan petek sayısına ve peteğin büyüklüğüne göre kullanılan temizleme ilaçına göre farklılık gösterir. 70TL ile 100 TL civarı bir fiyattan söz edilebilir. Temizletmek istediğiniz petek özelliklerini bize bildirerek, online olarak kesin petek temizleme ücretini öğrenebilirsiniz.